Jadwiga Moszyńska

Jadwiga Moszyńska jest ekspertem sprzedaży B2B w obszarze rynku przemysłowego. Przez ostatnie kilkanaście lat zarządzała sprzedażą i zespołami sprzedażowymi w międzynarodowych korporacjach, pełniąc funkcję Dyrektora Sprzedaży w takich firmach jak Akzo-Nobel Industrial Coatings oraz Tikkurila Polska S.A.

Obecnie Jadwiga rozwija własną działalność w obszarze trenerskim i coachingowym z misją dzielenia się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami menedżerskimi z nowym pokoleniem kadr; więcej na temat obecnej działalności na stronie www.jadwigamoszynska.pl

Będąc ekspertem sprzedaży i certyfikowanym trenerem opracowała i z sukcesem przeprowadziła wiele projektów, np. "Efektywną Akademię Sprzedaży" - program cyklicznych warsztatów dla działów sprzedaży w korporacji.

Ostatnio jej zainteresowania i pasje koncentrują się na ciągłym rozwoju osobistym, podnoszeniu umiejętności trenerskich i coachingowych, ale największą satysfakcję daje jej praca z młodymi osobami, będącymi na początku swej drogi zawodowej lub w momencie dokonywania zmian życiowych i stawania przed trudnymi wyborami.

W wolnych chwilach Jadwiga interesuje się filozofią ZEN oraz lubi podróżować na kontynent azjatycki.