Agnieszka Kosik

CEO MediaCom Warszawa

Agnieszka wierzy w pracę pełną dobrego humoru i fantastycznego kontaktu ze współpracownikami, wygodne buty pod biurkiem i lampkę wina po pracy.

Świetnie łączy pracę z byciem pełnoetatową mamą dwójki dzieci.

Aktywnie wspiera kobiety w biznesie – także jako mentorka w Mentors4Starters.

Agnieszka posiada 24-letnie doświadczenie w branży reklamowej.

Agencja MediaCom Warszawa, którą zarządza od ponad 13 lat, osiągnęła pod jej kierownictwem czołową pozycję wśród największych domów mediowych na polskim rynku.

Od 2008 roku gdy objęła stanowisko CEO agencji, MediaCom zdobył czterokrotnie tytuł Domu Mediowego Roku oraz bardzo dużą liczbę nagród branżowych, w tym Effie, Effie Grand Prix, Media Trendy, Mixx Awards, Kreatura oraz Grand Prix Kreatura, Innovation AD i wiele innych.

Pod jej przywództwem struktura firmy powiększyła się znacząco, zyski uległy potrojeniu.

Agnieszka była wielokrotnie zapraszana jako prelegent na prestiżowych spotkaniach branżowych, m.in. EFFNI 2014, Women’s Leadership, Think with Google Partners, The Science behind Marketing (fb) i wiele innych.

Jako kobieta w branży została wyróżniona tytulem AdMan roku 2014.

Prywatnie jej pasją jest taniec, nie tylko ludowy. Wciąż pogłębia swoją wiedzę marketingową, uczy się i rozwija. Ukończyła Chartered Institute of Marketing (CIM), kursy w prestiżowej London Business School oraz uczestniczy w działaniach organizacji Young President Organisation (YPO). Ponadto uwielbia poznawać nowych, inspirujących ludzi.

Bardzo ceni sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi – szczególnie w Bułgarii, gdzie słońca jest pod dostatkiem a wino jest doskonałe!

Pracuj ze mną nad: czym jest komunikacja i jakie są w niej trendy, strategią w mediach, zarządzaniem, obsługą klientów, budowaniem relacji z klientami, przywództwem i relacjami z zespołem.