Inicjatywy M4S

Fundacja Mentors4Starters organizuje również programy mentoringowe dla nastolatków, start-upów oraz warsztaty dla członków społeczności M4S oparte na wzajemnej wymianie wiedzy.

Mentors4Teens

Mentoring dla młodzieży u progu ważnych decyzji życiowych. Mentorzy, doświadczeni absolwenci programu Mentors4Startres, pomogą nastolatkom w wyborze ścieżki edukacji lub zawodowej w serii indywidualnych spotkań i warsztatów. Do aplikowania zapraszamy osoby w wieku 16-19 lat. Rekrutacja startuje zazwyczaj na przełomie marca i kwietnia każdego roku, a sam program trwa około 6 miesięcy.

M4S Academy

Inicjatywa mająca na celu wymianę wiedzy i zwiększenie kompetencji zawodowych uczestników i absolwentów programów Fundacji Mentors4Starters. M4S Academy obejmuje serię warsztatów i seminariów odbywających się na przestrzeni roku.

Mentors4Startups

Program przeznaczony dla założycieli młodych firm i start-upów. Zakłada wnikliwą diagnozę potrzeb firmy i dobranie odpowiednich modułów złożonych z indywidualnego mentoringu, warsztatów z mentorami i absolwentami programu, a także peer-mentoring między uczestnikami na przestrzeni 5-6 miesięcy.

TeenCrunch

Inicjatywa zapoczątkowana i prowadzona przez grupę absolwentów pierwszej edycji Mentors4Teens. Poprzez serię warsztatów z zakresu przedsiębiorczości połączonych z mentoringiem prowadzonym przez doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin biznesu młodzi liderzy propagują wiedzę i zachęcają swoich rówieśników do spróbowania sił w start-upach. Program to niepowtarzalna okazja dla nastolatków, by zdobyć wiedzę oraz dołączyć do szerokiej sieci kontaktów. Zarząd oraz absolwenci M4S wspierają działania zespołu TeenCrunch.

Dowiedz się więcej