Poznaj mentorów bieżącej edycji

Społeczność mentorów

Dariusz Andrian

CEO VMLY&R Poland

Współtwórca holdingu Grupa Heureka i VML Poland, jednego z liderów polskiego rynku reklamy internetowej. Z agencją związany jest od 2008 roku i odpowiada za zarządzanie, a także strategię rozwoju grupy.

W 2013 r. koordynował proces połączenia Heureki i Pride&Glory Interactive z globalną utytułowaną amerykańską agencją interaktywną VML z grupy WPP. VML Poland z siedzibą w Warszawie i Krakowie stał się największym europejskim oddziałem i HUB-em sieci VML, realizującym projekty marketingowe w regionie EMEA i APAC.

Kieruje ponad 190-osobowym zespołem, który w skuteczny sposób wykorzystuje bardzo szerokie kompetencje komunikacji w nowych mediach, czego dowodem są dynamicznie rosnące przychody agencji, atrakcyjne portfolio klientów, prestiżowe tytuły Interaktywnej Agencji Roku i Interaktywnej Grupy Roku, a także ponad 70 nagród i wyróżnień na polskich i zagranicznych festiwalach reklamowych m.in. EFFIE, Golden Drum, KTR, Mixx Awards, Golden Arrow.

Prelegent wielu konferencji branżowych, członek Komitetu Organizacyjnego EFFIE, nagrodzony przez Kapitułę interaktywnego konkursu Mixx Awards tytułem Człowieka Roku, a także wyróżniony przez magazyn „Brief” tytułem Człowiek Reklamy.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Społecznych. Studiował także na Międzywydziałowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych UW. Z branżą reklamową związany od 16 lat, z czego w przeszłości ponad 9 lat z agencjami sieciowymi DDB i McCann Erickson Polska.

Pracuj ze mną nad:
marketingiem i zarządzaniem projektami, wystąpieniami publicznymi, wykorzystaniem nowych technologii w komunikacji, strategiami komunikacji, budowaniem ścieżki kariery w biznesie lub samorządach, rozwojem start-upu.