Poznaj mentorów bieżącej edycji

Rada Mentorów oraz mentorzy,
którzy są z nami od początku

Wojciech Borowski

Group CEO McCANN Poland

Od 2013 kieruje grupą McCANN Poland. W jej skład wchodzą: McCANN – agencja kreatywna, Momentum – agencja trade, shopper i event marketingu, Weber Shandwick – agencja Public Relations i CRAFT – agencja produkcyjna.

Ma bogate doświadczenie w budowaniu firm – zarówno na poziomie korporacji, jak i start-upów, a także w odbudowywaniu pozycji rynkowej firm, tak że stają się one wiodącymi graczami na rynku.

Pracuje w branży reklamowej, z krótkimi przerwami, od 1996 roku. W 2021 McCANN Poland zdobyła największą liczbę punktów za efektywność w konkursie EFFIE, tym samym zostając kreatywną agencją roku w Polsce. Studiował finanse i ekonomię na Uniwersytecie w Hartford w USA, gdzie otrzymał stypendium za osiągnięcia sportowe. W 2011 został wybrany Człowiekiem Roku Reklamy magazynu Brief, a w 2012 Człowiekiem Europy Havas Worldwide.  W latach 2011 - 2015 był Przewodniczącym Rady Nadzorczej Stowarzyszenia SAR. Od 2009 jest członkiem YPO Poland, którego w latach 2016-2017 był Przewodniczącym. W kadencji 2021-2022 został wybrany na Przewodniczącego YPO Gold Poland.

Pracuj ze mną nad:
reklamą, marketingiem, Internet/Digital, zarządzaniem.

Hobby:
sport, czytanie randki z żoną i zabawa z dziećmi.