Poznaj mentorów bieżącej edycji

Społeczność mentorów

Beata Golubińska

Senior Executive, Business Mentor

Mam ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu: w agencjach rynku komunikacji marketingowej, wydawnictwie cyfrowym i sektorze FMCG.

Wnoszę do organizacji z którymi pracuję: 

  • zdolność do działania w oparciu o zrozumienie wspólnego celu,
  • umiejętność wskazywania kluczowych KPI i pokazywania efektywności prowadzonych działań,
  • upraszczam skomplikowaną rzeczywistość,
  • podnoszę dojrzałość procesów zarządzania w firmie,
  • demonstruję sens współpracy w wypracowywaniu wyników,
  • projektuję i wdrażam procesy z myślą o jak najlepszej realizacji wyniku biznesowego.

Wiem co oznaczają „lessons learned” i uwielbiam uczestniczyć w pionierskich przedsięwzięciach. Biorę udział w tworzeniu nowych usług i wprowadzaniu inicjatyw organizacyjnych.

Posiadam doświadczenie w budowaniu organizacji, które odnoszą sukces i cieszą się długimi okresami osiągania dobrych wyników biznesowych. Organizacje, które budowałam są liderami w swoich obszarach działalności (m.in Starcom, BR RASP). 

Ostatnio dołączyłam do Brand New Galaxy (e-commerce partner), firmy łączącej kompetencje technologiczne z marketingowymi.

Lubię pracować w i z zespołem. Zespół inspiruje mnie i dodaje odwagi. Dzięki niemu podejmuję się nowych wyzwań. Tworzę zespoły pewne siebie i o silnych kompetencjach. Szukam sposobów na motywowanie zespołu. Wiem, że jego pełne zaangażowanie daje szansę na powodzenie. Cieszą mnie widoczne efekty wysiłków i te niedostrzegalne gołym okiem. Cenię swobodę i jasną komunikację. Ważne jest dla mnie zaufanie i panująca dobra energia. Wierzę, że wsparcie, uwaga i wiedza, którą się dzielę, przyczynia się do rozwoju i osiągania sukcesów a także daje komfort codziennej pracy.

W budowaniu polskiego rynku reklamowego uczestniczę od jego początku. Miałam przywilej poznania zawodowej rzeczywistości po stronie agencji reklamowej i mediowej, reklamodawcy, wydawcy cyfrowego oraz obecnie w agencji zajmującej się rozwiązaniami dla e-commerce'u . Przez lata pracowałam w Komitecie Organizacyjnym Effie Awards w Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR. Byłam członkiem kapituły Konkursu Dyrektor Marketingu Roku i członkiem zarządu IAA.

Prywatnie jestem żoną i mamą Ewy. Wspieram rozwój pasji córki (ujeżdżenie) i opiekuję się naszymi zwierzętami. Angażuję się w rozwój sportu jeździeckiego. Jestem wegetarianką i doświadczam korzyści z praktykowania Ajurwedy.

Pracuj ze mną w obszarach: zarządzanie biznesem, zarządzanie zespołem, ścieżka kariery, identyfikacją KPI osiągnięcia sukcesu, budowaniem organizacji, rolą komunikacji w osiąganiu celów biznesowych, obsługą klientów i budowaniu z nimi trwałych relacji.