Poznaj mentorów bieżącej edycji

Rada Mentorów oraz mentorzy,
którzy są z nami od początku

Anna Jakubowski

Dyrektor Generalna Koncernu AVON na Polskę i Kraje Bałtyckie

Ania Jakubowski posiada ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie pracy na stanowiskach Senior Executive. Pracowała miedzy innymi dla Procter & Gamble, Coca-Cola Hellenic Bottling Company i The Coca-Cola Company w całej Europie i Ameryce Północnej. Jest członkinią Rady Nadzorczej Banku Millennium S.A. w Polsce.

Urodziła się i wychowała w Kanadzie, gdzie ukończyła z wyróżnieniem kierunek Business Administration na Wilfrid Laurier University w Ontario. Jest również obywatelką Polski, z której wywodzi się jej rodzina.

Udziela się na rzecz społeczności w których żyje. Obecnie angażuje się w pracę Zarządu Polskiego Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy (IAA) i została wybrana na przewodniczącą Effie Awards Polska 2016. Poza obowiązkami zawodowymi jest zapalonym zwolennikiem rozwoju młodych liderów i wspierania kobiet, więc chętnie angażuje się do programów takich jak Global Shapers Warsaw Hub – Mentor4Starters czy inicjatywy na rzecz przedsiębiorczości społecznej – Social Wolves oraz Hult Prize Challenge.

Pracuj ze mną nad: Identyfikacją i skuteczną komunikacją siebie jako marki oraz swoich celów; wsparcie w znalezieniu swoich celów zawodowych, zwiększenia swoich szans na rynku pracy oraz weryfikacji drogi ku pożądanej zmianie; pomoc w budowaniu własnej strategii zaangażowania i wpływu w zakresie strategii biznesowych, rozwoju i komunikacji.

Hobby: safari, fotografia, fitness, podróże.