Poznaj mentorów bieżącej edycji

Społeczność mentorów

Małgorzata Zofia Kolton

VP Packaging SBU @ Henkel

Zdobyła międzynarodowe doświadczenie na stanowiskach zarówno operacyjnych jak i kierowniczych na rynkach rozwiniętych i rozwijających się (Azja, Ameryka Południowa, Afryka i Europa), obecnie w Niemczech jako wiceprezydent w firmie Henkel, odpowiedzialna za rozwój i transformację europejskiego biznesu współpracującego z branżą opakowań.

Zarówno w firmie Henkel jak i przez ponad 15 lat pracy w Tetra Pak osiągnęła niezłe😉 rezultaty dzięki budowaniu zwycięskich zespołów, opracowywaniu i wdrażaniu mądrych strategii oraz dbaniu o doskonałe relacje z partnerami biznesowymi.

Skupiona na ludziach – klientach oraz pracownikach – wierzy w budowanie długotrwałego sukcesu opartego na zaufaniu, szacunku, dbałości o równowagę i zdrowie ludzi.

Na ścieżce zawodowej, po rezygnacji z pracy w Tetra Pak, Małgorzata założyła  BrainPower Factory (BPF), skupiając się na wszechstronnym doradztwie strategicznym oraz coachingu i mentoringu kadry zarządzającej.

Małgorzata jest zaangażowana w pracę społeczną z dziećmi z rodzin potrzebujących.

Hobby to m.in.: golf, taniec latynoski i zamiłowanie do czytania i… jedzenia.

Pracuj ze mną nad: rozwojem biznesu, przywództwem, budowaniem efektywnych zespołów, zarządzaniem konfliktem, budowaniem i wdrażaniem strategii, zarządzaniem sprzedażą i produktem, zmianą ścieżki kariery.