Poznaj mentorów bieżącej edycji

Społeczność mentorów

Małgorzata Zofia Kolton

Założycielka platformy konsultingowej BrainPower Factory

Zdobyła międzynarodowe doświadczenie na stanowiskach operacyjnych i kierowniczych na rynkach rozwiniętych i rozwijających się (Azja, Ameryka Południowa, Afryka i Europa), ostatnio jako Dyrektor sprzedaży w Wietnamie oraz Dyrektor zarządzający w Polsce i krajach naddunajskich.

Przez ponad 15 lat pracy w Tetra Pak osiągnęła spektakularne rezultaty dzięki budowaniu zwycięskich zespołów, opracowywaniu i wdrażaniu mądrych strategii oraz dbaniu o doskonałe relacje z partnerami biznesowymi.

Skupiona na ludziach – klientach oraz pracownikach – wierzy w budowanie długotrwałego sukcesu opartego na zaufaniu i szacunku.

Po rezygnacji z pracy w Tetra Pak Małgorzata ufundowała BrainPower Factory (BPF), skupiając się na wszechstronnym doradztwie strategicznym oraz coachingu i mentoringu kadry zarządzającej.

Małgorzata jest zaangażowana w pracę społeczną z dziećmi z rodzin potrzebujących.

Jej hobby to m.in. golf, taniec latynoski i zamiłowanie do jedzenia (członkini „Chaîne des Rôtisseurs”).

Pracuj ze mną nad: rozwojem biznesu, przywództwem, budowaniem efektywnych zespołów, zarządzaniem konfliktem, budowaniem i wdrażaniem strategii, zarządzaniem sprzedażą i produktem, zmianą ścieżki kariery.