Poznaj mentorów bieżącej edycji

Społeczność mentorów

Agnieszka Kosik

CEO, Brainlabs Digital Poland

Agnieszka wierzy w pracę pełną dobrego humoru i fantastycznego kontaktu ze współpracownikami, wygodne buty pod biurkiem i lampkę wina po pracy.

Aktywnie wspiera kobiety w biznesie – także jako mentorka w Mentors4Starters.

Agnieszka była wielokrotnie zapraszana jako prelegent na prestiżowych spotkaniach branżowych, m.in. EFFNI 2014, Women’s Leadership, Think with Google Partners, The Science behind Marketing (facebook) i wiele innych.

Jako kobieta w branży została wyróżniona tytulem Business Woman Roku 2016 i dwukrotnie AdMan Roku 2015 i 2016.

Prywatnie jej pasją jest taniec, nie tylko ludowy. Wciąż pogłębia swoją wiedzę marketingową, uczy się i rozwija. Ukończyła Chartered Institute of Marketing (CIM), kursy w London Business School oraz uczestniczy w działaniach organizacji Young President Organisation (YPO).

Świetnie łączy pracę z byciem pełnoetatową mamą dwójki dzieci.

Bardzo ceni sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi – szczególnie w Bułgarii, gdzie słońca jest pod dostatkiem!

Pracuj ze mną nad: czym jest komunikacja i jakie są w niej trendy, strategią w mediach, zarządzaniem, obsługą klientów, budowaniem relacji z klientami, przywództwem i relacjami z zespołem.

ZAWODOWE BIO:

- 30-letnie doświadczenie w branży reklamowej

- CEO niezależnej Agencji digitalowej Brainlabs, odpowiedzialna za wprowadzenie agencji na rynek polski i CEE, zbudowanie zespołu, obsługę obecnych i zdobywanie nowych klientów.

- ex. Head of Poland at Facebook, odpowiadała za rozwój biznesu i pracę z klientami na polskim rynku. MediaCom Warszawa (2005-2018); od roku 2008 CEO/Prezes zarządu agencji. Przez 10 lat była odpowiedzialna za strategię oraz rozwój firmy. W tym czasie MediaCom zdobył czterokrotnie tytuł Domu Mediowego Roku oraz bardzo dużą liczbę nagród branżowych, w tym Effie, Effie Grand Prix, Media Trendy, Mixx Awards, Kreatura oraz Grand Prix Kreatura, Innovation AD i wiele innych. Wcześniej była dyrektorką zarządzającą w domu mediowym OMD Poland.

Członkini Komitetu Programowego i mentorka Unsung Heroes Acceleration Programme, która tworzy programy akceleracyjne dla start-upów technologii społecznie potrzebnych (AgriTech, FoodTech, CleanTech, GreenTech, Carbon-Neutral, HealthTech).

MOJE ZAWODOWE CREDO

Wierzę, że różnorodność w środowisku zawodowym wzbogaca nas.

Tylko w ten sposób możemy iść do przodu i wprowadzać innowacje - zwłaszcza w branży, która tak bardzo opiera się na kreatywności. Postępu nie osiąga się przez mówienie sobie "tak", ale przez konstruktywne działanie zespołowe. Dlatego zawsze staram się wybierać silnych ludzi, którzy postrzegają świat w inny sposób niż ja.