Poznaj mentorów bieżącej edycji

Mentorzy poprzednich edycji

Alicja Modzelewska

Dyrektor Generalna, członkini zarządu EdiPresse Polska

Manager z ponad 20 letnim doświadczeniem w mediach. Od ponad 13 lat w Zarządzie Edipresse Polska jak Dyrektor Zarządzający i Dyrektor Generalny. Najważniejszym i najciekawszym zadaniem jest i zawsze był rozwój firmy, szczególnie w obliczu globalnych zmian i digitaliazacji. Ediprese to firma wyjątkowa posiadająca w swoim portfolio projekty skierowane do kobiet: czasopisma kobiece, profilowane serwisy internetowe, książki, serie wydawnicze, ale również zajmująca się produkcją video w tym filmów.

Członek Zarządu Izby Wydawców Prasy. Współzałożycielka Fundacji i Vice Prezes Fundacji Przyjaciółka, która propaguje ideę rodzicielstwa zastępczego oraz zajmuje się pomocą i edukacją dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych.

Hobby: „Fascynują mnie inne kultury i ciekawi ludzie. Uwielbiam Włochy i Azję. Moją pasją jest żeglarstwo, windsurfing i czytanie książek”.

Pracuj ze mną nad: rozwojem osobistym, inicjowaniem i tworzeniem nowych projektów, budowaniem strategii w rzeczywistości „zmiany”, media, reklama, marketing, ale również w obszarach społecznikowsko-pomocowych.