Poznaj mentorów bieżącej edycji

Społeczność mentorów

Jadwiga Moszyńska

Coach, trener, ekspert sprzedaży B2B

Jadwiga Moszyńska jest trenerem, coachem oraz ekspertem sprzedaży B2B w obszarze rynku przemysłowego. Przez ostatnie kilkanaście lat zarządzała sprzedażą i zespołami sprzedażowymi w międzynarodowych korporacjach, pełniąc funkcję Dyrektora Sprzedaży, m.in. w takich firmach jak Akzo-Nobel Industrial Coatings, Tikkurila Polska S.A.

Obecnie Jadwiga rozwija swoje umiejętności coachingowe, mentorskie i trenerskie, pracując w Centrum Szkoleniowym, w dziale doradztwa i rozwoju, w jednej ze spółek akcyjnych.
Będąc ekspertem sprzedaży i certyfikowanym trenerem opracowała i z sukcesem przeprowadziła wiele projektów, np. "Efektywną Akademię Sprzedaży" - program cyklicznych warsztatów dla działów sprzedaży w korporacji.

Ostatnio jej zainteresowania i pasje koncentrują się na ciągłym rozwoju osobistym, ale największą satysfakcję daje jej praca w roli mentora. Lubi pracować z menedżerami różnego szczebla, wspierając ich w szybszym i łatwiejszym osiąganiu swoich celów, z jednoczesnym dbaniem o harmonię życia i poczucie sensu.

Pracuje także z osobami, poszukującymi swojego miejsca, zarówno w obszarze życia zawodowego jak i prywatnego. Wspiera osoby będące na początku swej drogi zawodowej lub w momencie dokonywania zmian życiowych i stawania przed trudnymi wyborami.

W wolnych chwilach Jadwiga interesuje się tematyką mindfulness oraz nowoczesnego przywództwa. Lubi podróżować na kontynent azjatycki i pielęgnować kwiaty w swoim ogrodzie.

Więcej na temat działalności Jadwigi na stronie www.jadwigamoszynska.pl