Poznaj mentorów bieżącej edycji

Mentorzy poprzednich edycji

Zbigniew Niemczycki

Właściciel Curtis Group

Absolwent Politechniki Warszawskiej, z tytułem inżyniera.

40 lat doświadczenia w tworzeniu firm i zarządzaniu nimi.

Właściciel CURTIS GROUP w skład, której wchodzą:

CURTIS DEVELOPMENT Sp. z o.o. zajmująca się między innymi:

nieruchomościami w Polsce i zagranicą. Ostatni projekt - biurowiec Horizon Plaza. W trakcie projektowania osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Warszawie-Wawer.
Produkcją zaawansowanych technologicznie wyrobów dla różnych światowych koncernów z tworzyw sztucznych dla branży RTV,AGD oraz meblarskiej.

CURTIS HEALTH CAPS Sp. z o.o. – dynamicznie rozwijająca się firma farmaceutyczna z nowoczesną fabryką w Wysogotowie k/Poznania, zajmującą się produkcją farmaceutyków oraz suplementów diety w kapsułkach miękkich oraz płynów dla innych podmiotów gospodarczych.

BRYZA RESORT & SPA – prestiżowy czterogwiazdkowy hotel wraz ze SPA usytuowany bezpośrednio przy plaży w Juracie na Półwyspie Helskim.

Z zamiłowania Pana Zbigniewa Niemczyckiego do lotnictwa powstała firma lotnicza GENERAL AVIATION Sp. z o.o. świadcząca usługi związane z obsługą techniczną samolotów jak również wynajem

oraz

FUNDACJA „POLSKIE ORŁY” - od 1995r. przez 15 lat organizator Międzynarodowych Pikników Lotniczych w Góraszce. Obecnie skupia się na pozyskiwaniu i rekonstrukcji historycznych statków powietrznych.

MOUNTPLACE TRADING & INVESTMENTS Ltd

Holding rodzinny zaangażowany w budowę dużego centrum handlowego w okolicach Warszawy oraz zarządzanie nieruchomościami w Polsce i zagranicą.

Zbigniew Niemczycki posiada licencję pilota zawodowego na śmigłowce, także licencję pilota samolotów.

Jest zapalonym graczem w tenisa.

Członek założyciel Polskiej Rady Biznesu, przez 15 lat pełnił funkcję Prezesa Zarządu.

W Business Centre Club pełni funkcję Członka Rady Głównej.

Laureat licznych odznaczeń państwowych i zagranicznych. Za swoją pracę charytatywną został w 1991 roku odznaczony przez Papieża Jana Pawła II Krzyżem Św. Grzegorza.

W 2015 roku za zasługi dla rozwoju i promocji polskiej przedsiębiorczości Prezydent Bronisław Komorowski uhonorował Zbigniewa Niemczyckiego - Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Hobby: lotnictwo, tenis

Pracuje ze mną nad: prowadzenie i rozwijanie własnej firmy.