Poznaj mentorów bieżącej edycji

Rada Mentorów oraz mentorzy,
którzy są z nami od początku

Jacek Olechowski

Prezes Zarządu MEDIACAP S.A.

Jacek jest prezesem i partnerem w Mediacap, spółce inwestycyjnej skupionej na firmach ze styku marketingu i technologii, w tym Lifetube, Relatable IQS i Freundschaft. Kontrolowana przez niego Posella Limited jest wspólnikiem w Mubi.pl, MJM Holdings oraz Budlex.

W przeszłości pomógł stworzyć szereg udanych przedsięwzięć, m.in.: rankomat.pl (exit: 2015), Group One (exit: 2014). Pełni funkcje: Przewodniczącego Rady Fundacji Polskiej Rady Biznesu oraz Członka Zarządu i Country Chair w Global Dignity. Zasiada w radach nadzorczych: PWN, IAA Polska oraz Przyjaciół Stowarzyszenia Muzeum Narodowego w Warszawie.

Posiada tytuł magistra finansów i bankowości SGH. Jest absolwentem Kennedy School of Government (Harvard University) Global Leadership & Public Policy for the 21st Century, Georgetown Leadership Seminar oraz Young Global Leaders Forum (rocznik ’06).

Pracuj ze mną nad: tworzeniem i prowadzeniem firm, szczególnie w branżach marketingu, tech i pośrednictwa finansowego; uporządkowaniem swoich priorytetów.