Poznaj mentorów bieżącej edycji

Społeczność mentorów

Paweł Panczyj

Członek Zarządu ABSL

Zajęcia, którymi Paweł parał się w przeszłości obejmują m.in. współtworzenie pierwszej prywatnej stacji telewizyjnej w Polsce, PTV ECHO we Wrocławiu, przewodnictwo turystyczne po najbardziej odległych zakątkach 5 kontynentów, negocjacje jednych z największych umów inwestycyjnych w Polsce, przygotowywanie strategii Wrocławia ubiegania się o Światowe wystawy EXPO w 2002 i 2007 roku. W krótkiej karierze korporacyjnej odpowiedzialny był w EY za wspieranie procesu wyboru lokalizacji takich gigantów inwestycyjnych jak Sony, Bayer, RWE czy Adidas.

Obecnie jest Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za rozwój i strategię w Stowarzyszeniu Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) organizacji non-profit wspierającej rozwój najszybciej rosnącego sektora Polskiej gospodarki. W ramach działań promocyjnych organizuje konferencje w Polsce oraz poza jej granicami, w których udział biorą politycy i przedstawiciele biznesu (Tony Blair, Madeleine Albright, Condoleezza Rice, David Cameron, Randy Zuckerberg). Wraz z czteroosobowym zespołem zarządza organizacją wspierającą ponad 170 firm zatrudniających tylko w Polsce 150 tysięcy pracowników. Odpowiedzialny jest za tworzenie misji I wizji Stowarzyszenia oraz jej implementację w codziennych kontaktach z partnerami.

Wielokrotnie występował na Kongresach i konferencjach zarówno w Polsce jak i za granicą. Specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym związanym z analizami potencjalnych miejsc dla nowych inwestycji w Europie Centralnej.

W zamierzchłych czasach studiował Filologię Angielską na Uniwersytecie Wrocławskim, co stało się przepustką do podróży i zdobycia szerokiego doświadczenia skutecznie wdrażanego w byłych obecnych zajęciach.

Hobby: nie ma hobby bo uważa ze hobby jest dla tych którzy nie lubią swojej pracy.... on nie ma takiej potrzeby :)) ale oczywiście lubi podróżować oraz grać w squasha.

Pracuj ze mną nad: marketingiem i wystąpieniami publicznymi, analizą własnego potencjału I wyborem drogi realizacji własnych celów, strategiami komunikacji, budowaniem ścieżki kariery w biznesie lub samorządach.