Poznaj mentorów bieżącej edycji

Mentorzy poprzednich edycji

Jacek Poświata

Dyrektor Zarządzający Bain & Company Poland/CEE

Od ponad 25 lat Jacek doradza zarządom największych firm z Europy, Stanów Zjednoczonych i Kanady w zakresie rozwoju biznesu, budowania strategii oraz przy fuzjach i przejęciach. Pracował dla przedsiębiorstw działających w sektorze telekomunikacyjnym, energetycznym, wydobywczym, chemicznym, finansowym, jak również dla funduszy private equity. Doradzał także instytucjom administracji publicznej oraz samorządom w Polsce i Europie Wschodniej. Warszawskim oddziałem Bain & Company kieruje od początku jego istnienia, czyli od 2012 roku. Odpowiada za działy Private Equity oraz Strategia Przedsiębiorstw.

Jacek należy do Polskiej Rady Biznesu i wspiera ją w działaniach na rzecz rozwoju polskiej gospodarki. Regularnie uczestniczy w debatach publicznych dotyczących strategii przedsiębiorstw, ekspansji zagranicznej, poprawy efektywności i innowacyjności.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz posiada tytuł MBA z Columbia Business School w Nowym Jorku.

Pracuj ze mną nad: rozwojem biznesu i budowaniem strategii, projektami z udziałem funduszy private equity, wdrażaniem innowacji i transformacji cyfrowej.

Hobby: fotografia, podróże, golf, bo pozwala mi się wyciszyć w otoczeniu przyrody, oraz narty