Poznaj mentorów bieżącej edycji

Społeczność mentorów

Waldemar Skorupka

C-Level Manager, Interim CEO, Sparring Partner Prezesów, Doradca Strategiczny

Waldemar Skorupka jest związany z branżą spożywczą i handlową od ponad 25 lat.

Zdobywał doświadczenie zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej w zarządzaniu zespołami i rozwijaniu silnych przedsiębiorstw produkcyjnych oraz handlowych. Obecnie pełni rolę doradcy strategicznego realizując duże projekty strategiczne i rozwojowe. Specjalizuje się w tworzeniu strategii, które skupiają się na wzroście firm w oparciu o wizje założycieli, wartości i cele.

Jako aktywny członek Stowarzyszenia Interim Managerów oraz Instytutu Humanites, angażuje się również w coaching i mentoring, wspierając profesjonalistów i organizacje w osiąganiu pełnego potencjału. Jego motto to, „miękko do ludzi - twardo do problemów”, odzwierciedla przekonanie, że klucz do sukcesu tkwi w umiejętności budowania relacji interpersonalnych, efektywnej komunikacji oraz strategicznym planowaniu i precyzyjnej egzekucji. Dzięki temu podejściu, wspiera kolejne firmy w skutecznym konkurowaniu i odnoszeniu sukcesów na różnorodnych rynkach.

Pracuj ze mną nad: Budową i realizacją holistycznej strategii rozwoju twojej firmy, budowaniu zespołu, rozwoju osobistym.