Poznaj mentorów bieżącej edycji

Społeczność mentorów

Agnieszka Wdowińska

Strateg i praktyk biznesowy, Członek Rady Fundacji RHMC

Strateg i praktyk biznesowy z 25 letnim doświadczeniem w korporacjach w Polsce i Europie Centralnej, jako wieloletni CFO, członek zarządu oraz KAM współpracowałam ze znanymi markami: McDonald’s, BP, Shell, Costa Coffee.

Od 4 lat jako niezależny doradca wspieram zarządy w definiowaniu oraz wdrażaniu strategii, towarzyszę liderom i organizacjom w procesie zmian, pracuję z osobami wchodzącymi na ścieżkę przedsiębiorczości oraz z dynamicznie rozwijającymi się firmami rodzinnymi.

Coach, Mentor w wielu programach i projektach: Mentors4starters, Fundacja Liderek Biznesu, Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Early Warning Europe. Zawsze skupiona na ludziach i budowaniu relacji opartych na zaufaniu, szacunku i autentyczności, stawiam na jakość przywództwa oraz uważność w życiu i biznesie.  Zaangażowana w działalność społeczną, wolontariat, od wielu lat Członek Rady Fundacji RHMC, której celem jest tworzenie, wspieranie i realizacja programów pomagających ciężko chorym dzieciom i ich rodzinom.

ZAWODOWO:

Jako wieloletni CFO, łącząc wiedzę biznesową i finansową, przyczyniłam się do zyskownego wzrostu biznesu w  Polsce oraz krajach Europy Centralnej, ustalając kierunki rozwoju, wdrażając zmiany, budując proefektywnościową kulturę organizacyjną. Sprawnie zarządzałam wielomilionowymi budżetami,  organizując i koordynując pracę dużych, międzynarodowych zespołów, wpierając podnoszenie ich efektywności oraz wykorzystanie naturalnych kompetencji pracowników. 

Po 25 latach pracy w różnych rolach i projektach cechujących się bardzo dynamicznym rozwojem oraz ciągłym wzrostem produktywności i efektywności, postawiłam sobie za cel, aby wykorzystać swoją  wiedzę i doświadczenie, wspierając ludzi i organizacje, które dopiero stają przed podobnymi wyzwaniami. Pod koniec 2019 zrezygnowałam z pracy etatowej w korporacji aby  jako niezależny doradca wspierać zarządy w definiowaniu oraz wdrażaniu strategii. Pracuję z dynamicznie rozwijającymi się firmami rodzinnymi oraz z osobami wchodzącymi na ścieżkę przedsiębiorczości. Jako Mentor i Coach towarzyszę liderom i organizacjom w procesie zmian.

Bycie przedsiębiorczynią pozwala mi z sukcesem łączyć pracę zawodową z życiem osobistym.

Jestem absolwentką SGH oraz wielu programów rozwojowych w ICAN Institute (Strategic Leadership Academy, ICAN Business Advisor), Noble Manhattan Coaching, Franklin Covey, Francuski Instytut Gospodarki w Polsce, Coaching Fundamentals Certificate, EMCC Practitioner – w trakcie certyfikacji

Pracuj ze mną nad: rozwojem biznesu – tworzeniem i wdrażaniem strategii, uwzględniając spojrzenie biznesowe oraz finansowe, budowaniem proefektywnościowej kultury organizacyjnej, zarządzaniem zmianą, autentycznym przywództwem, komunikacją opartą na faktach, budowaniem relacji z klientami i współpracownikami, wykorzystaniem naturalnych kompetencji, zmianą ścieżki kariery.